• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 14 wrzesień 2018 11:25

Green Velo na VII Polsko-Ukraińskim Festiwalu Partnerstwa we Lwowie

Napisane przez  KR
Źródło: Wrota Podlasia Źródło: Wrota Podlasia

Przez trzy dni (7-9 września br.) we Lwowie odbywał się VII Polsko-Ukraiński Festiwal Partnerstwa, podczas którego województwo podlaskie wraz z lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim i warmińsko - mazurskim prezentowało ofertę Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo oraz atrakcje turystyczne znajdujące się na jego trasie.

Odwiedzający stoisko promocyjne mogli otrzymać foldery, przewodniki, mapy oraz skosztować podlaskiego sękacza, mrowiska czy naturalnie tłoczonych soków. Miłym upominkiem dla gości były również smycze, magnetyczne zakładki do książek i herbatki ziołowe.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających były pokazy akrobatyczno-rowerowe na specjalnie przygotowanej powierzchni przez Piotra Bielaka. Uczestnicy konkursów mieli możliwość wygrania cennych nagród, takich jak kaski, plecaki, koszulki, dzwonki do rowerów czy power banki. W specjalnie przygotowanym mobilnym miasteczku rowerowym dzieci uczyły się jazdy po „ósemce” ułożonej w logo szlaku, dorośli zaś pokonywali przeszkody w specjalnych okularach – alkogoglach.

Prezentacja odbywała się w ramach zawartej pomiędzy pięcioma województwami: warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim Umowy o współpracy partnerskiej na rzecz rozwoju i promocji Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo i spotkała się z zainteresowaniem zarówno Ukraińców, jak i turystów zwiedzających Lwów.

Festiwal zorganizował Konsulat RP we Lwowie wspólnie z lwowską Administracją Obwodową i Radą Miasta Lwowa.

Źródło: Wrota Podlasia

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^