• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 20 wrzesień 2018 12:35

Najlepszy dyżurny garnizonu podlaskiego 2018 roku

Napisane przez KR
Źródło: podlaska.policja.gov.pl Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Zakończyły się Wojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Policji. Poznajmy laureatów konkursu.

Podkomisarz Mirosław Turko z KPP w Sokółce to najlepszy dyżurny garnizonu podlaskiego 2018 roku. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zakończyły się Wojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Policji. Rola dyżurnego jest kluczowa, bowiem to właśnie dyżurny w sytuacji zgłoszenia podejmuje decyzje o stosownych działaniach.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich obejmowała test wiedzy ogólnopolicyjnej, natomiast druga symulację pracy na stanowisku kierowania. W turnieju wystartowali policjanci reprezentujący wszystkie jednostki województwa podlaskiego.

Najlepszym dyżurnym garnizonu podlaskiego 2018 roku okazał się podkomisarz Mirosław Turko z KPP w Sokółce.

Na pozycji drugiej uplasował się komisarz Witold Opoński z KMP w Białymstoku, natomiast na trzeciej aspirant sztabowy Dariusz Ogurkis z KPP w Sejnach.

W finale uczestniczyło 14 najlepszych policjantów służby dyżurnej z jednostek powiatowych województwa podlaskiego. To oni uzyskali najlepsze wyniki w swoich komendach. Podstawą klasyfikacji końcowej była suma punktów zdobytych przez zawodnika w każdej z konkurencji finałowych.

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy i życzymy spokojnych służb.

Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Logar
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
DrewSot
KA-MIX
PSM-Rekrutacja