• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 25 wrzesień 2018 11:27

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

Napisane przez KR
Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Wrzesień to miesiąc szczególnie ważny dla sympatyków koni, w tym okresie rozpoczynają się Biegi św. Huberta, tzw. Hubertusy.

23 września augustowscy miłośnicy jazdy konnej nie zapomnieli o swoim święcie i licznie spotkali się w Stadninie Koni w Żarnowie, gdzie wzięli udział w II Towarzyskich Zawodach w Skokach przez Przeszkody.

Podczas wydarzenia rozegrano szereg konkursów, m.in.: Konkurs Micro LL / 50 cm, Konkurs specjalny "para Jeździec – Rower" (konkurs sztafetowy – w sztafecie startuje dwóch zawodników jedna osoba pokonuje trasę na koniu, a druga na rowerze) i Konkurs Speed&Music (konkurs szybkości). Dodatkowo uczestnicy imprezy mogli skorzystać z licznych atrakcji, wśród których znalazły się: pokaz zumby i stoisko gastronomiczne z domowym jedzeniem dla gości. Dzieci mogły wziąć udział w "oprowadzankach" na kucyku.

Sobotnia impreza zakończyła się wspólną biesiadą przy ognisku.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot