Wydrukuj tę stronę
wtorek, 25 wrzesień 2018 12:54

Nowy serial TVN "Chyłka - Zaginięcie" kręcony w okolicach Augustowa

Napisane przez KR
Źródło: wikipedia.org Źródło: wikipedia.org

Rozpoczęły się już pierwsze zdjęcia do nowego serialu pt. "Chyłka - Zaginięcie". Ekranizacja powieści Remigiusza Mroza będzie powstawała w okolicach Augustowa.

Akcja powieści "Zaginięcie" toczy się na Podlasiu, w miejscowości Sajenek, niedaleko Augustowa. Reżyser nowej produkcji, Łukasz Palkowski, postanowił być wierny oryginałowi i właśnie w województwie podlaskim kręci swój nowy serial. 23 września wraz z ekipą pojawił się w Kolnie i miejscowość tą zamienił w plan zdjęciowy.

Reżyser znany z takich produkcji jak "Bogowie" czy "Belfer" w swoim najnowszym serialu zatrudnił m.in. Magdalenę Cielecką, Katarzynę Warnke, Olgę Bołądź, Mirosława Bakę, Artura Żmijewskiego, Piotra Głowackiego, Piotra Stramowskiego, Michała Żurawskiego, Szymona Bobrowskiego, Jacka Komana i Jakuba Gierszała.

Serial będzie składał się z 7 odcinków, a jego premiera odbędzie się jeszcze jesienią 2018 roku. Sądząc po opisie, produkcja wydaje się być bardzo ciekawa i godna uwagi.

"Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?"