• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 04 październik 2018 12:09

Ciekawa kampania w Sanepidzie

Napisane przez KR

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Augustowie zaprasza do udziału w polskiej edycji europejskiej kampanii „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy: substancje niebezpieczne pod kontrolą”.

Kampania ta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych firm i organizacji, a także osób indywidualnych, które podejmują działania eliminujące lub zmniejszające narażenie na substancje niebezpieczne, co wpływa na ich poprawę wizerunku na rynku, zapewniając tym samym konkurencyjność. Celem zaplanowanej na lata 2018–2019 kampanii  jest zwiększanie świadomości w zakresie zagrożeń stwarzanych przez substancje niebezpieczne w miejscu pracy oraz promowanie kultury zapobiegania tym zagrożeniom.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Augustowie zachęca również do udziału w Konkursie Dobrych Praktyk „Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy”, który jest organizowany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA) dla przedsiębiorstw aktywnie i efektywnie zarządzających ryzykiem związanym z występowaniem substancji niebezpiecznych w miejscu pracy, zapewniając bezpieczne i zdrowe warunki pracy.

Więcej informacji na TUTAJ oraz w dziale Higieny Pracy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Augustowie.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Logar
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
PSM-Rekrutacja
DrewSot
KA-MIX