• 1
  • 2
  • 3
piątek, 05 październik 2018 11:53

"Trzeźwy Piątek" na podlaskich drogach

Napisane przez KR
Źródło: podlaska.policja.gov.pl Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Podlascy policjanci "drogówki" prowadzą wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierowców. Wszystko odbywa się w ramach działań pod nazwą „Trzeźwy Piątek”. Policyjna akcja ma na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu.

Dziś, podlascy policjanci, od wczesnych godzin porannych, prowadzą wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierowców. Wszystko odbywa się w ramach działań pod nazwą „Trzeźwy Piątek”. Policyjna akcja, w której udział biorą mundurowi ze wszystkich komend miejskich i powiatowych województwa podlaskiego, ma na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego nietrzeźwych kierowców. Tylko do końca sierpnia pijani kierowcy spowodowali na terenie całego województwa aż 41 wypadków drogowych. Stanowi to 9,1% ogółu wypadków. Policyjna akcja na terenie całego województwa podlaskiego potrwa do późnych godzin wieczornych.

Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Logar
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
PSM-Rekrutacja
KA-MIX
DrewSot