• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 09 październik 2018 10:32

Kolejna edycja Budimex Półmaratonu Augustowskiego za nami

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów Fot: Z.Bartoszewicz

W niedzielę, 7 października odbyła się 8 edycja Budimex Półmaratonu Augustowskiego. Biegacze mieli za zadanie pokonać trasę o dystansie 21,0975 km.

Na wszystkich uczestników półmaratonu czekały tradycyjnie pamiątkowe medale. Zdobywcom pierwszych miejsc w kategorii open przyznane zostały nagrody pieniężne, natomiast zwycięzcy w klasyfikacjach indywidualnych otrzymali nagrody rzeczowe.

W trakcie zawodów odbył się również 6 Bieg Charytatywny „Biegając Pomagamy”. Za każdy przebiegnięty kilometr organizatorzy oraz partnerzy wydarzenia przeznaczyli 10 zł na cele charytatywne.

Augustowski Półmaraton na stałe wpisał się w biegowy kalendarz Polski. Uczestnicy zawodów chwalą sobie profesjonalizm organizatorów, perfekcyjnie przygotowaną trasę oraz wspaniałą publiczność, która nie zawiodła również w tym roku.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom półmaratonu oraz biegu charytatywnego. Do zobaczenia za rok!

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot