• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 10 październik 2018 10:59

OSP Augustów - Lipowiec otrzyma nowy sprzęt ratowniczy

Napisane przez  KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

We wtorek, 9 października została podpisana umowa na realizację zadania publicznego, w ramach którego zostanie doposażona jednostka OSP Augustów - Lipowiec.

Zadanie obejmuje zakup nowoczesnego wyposażenia i urządzeń do ratownictwa dla jednostki OSP Augustów - Lipowiec. Realizacja zadania wpłynie na wzrost efektywności podejmowanych działań ratowniczych podczas udzielania pomocy poszkodowanym, jak również na poprawę warunków pracy strażaków ratujących ludzkie życie i mienie.

W ramach projektu zaplanowano zakup dodatkowego wyposażenia: automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED), pilarki do drewna, bosaka dielektrycznego, przenośnego zestawu oświetleniowego, osłony zabezpieczającej poszkodowanego i plandeki wielofunkcyjnej na łączną kwotę 12 000 zł.

Zadanie finansowane jest ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej- Funduszu Sprawiedliwości w ramach Programu I Priorytetu III B „Wsparcie i rozwój systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacja przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem”.

Źródło: UM Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^