• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 16 październik 2018 10:57

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów

W poniedziałek, 15 października w filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie przy ul. Nowomiejskiej odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystościach udział wzięli burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Dariusz Szkiłądź, dyrektorzy i nauczyciele miejskich szkół podstawowych i przedszkoli oraz zaproszeni goście.

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest od 1982 r. i stanowi okazję do złożenia podziękowań i życzeń całemu gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom oświaty, a także wszystkim uczniom.

„W tym wyjątkowym dniu Święta Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i osobom, które są zaangażowane w rozwój i kształcenie uczniów w Augustowie, składam najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania za trud, poświęcenie, wszechstronną działalność i wytężoną pracę edukacyjną oraz wychowawczą”- powiedział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Podczas uroczystości nagrodzono wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Nagrodę burmistrza Augustowa otrzymali:

Elżbieta Budzińska
Stanisław Polak
Waldemar Złotkowski
Agnieszka Renata Milanowska
Agnieszka Korzun
Dorota Zawadzka
Urszula Kozakiewicz
Jolanta Maria Pietraszkiewicz
Wiesława Chrulska
Anna Marta Kopiczko
Anna Karpińska
Agnieszka Krauze
Anna Sobieszczańska
Małgorzata Wacławik
Beata Bożena Doroszkiewicz
Hanna Małgorzata Alejster
Iwona Barbara Cieniewicz
Anna Lachowicz
Danuta Jańczak

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot