• 1
  • 2
  • 3
środa, 17 październik 2018 11:30

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów Fot: Z.Bartoszewicz

We wtorek, 16 października odbyła się ogólnopolska akcja bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej przez jak największą liczbę osób. Organizatorem wydarzenia w Augustowie jest Ochotnicza Straż Pożarna Augustów - Lipowiec.

W akcji przeprowadzonej w Szkole Podstawowej nr 3 w Augustowie wzięli udział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, przedstawiciele Rady Miejskiej w Augustowie, służby mundurowe - Straż Graniczna i Komenda Powiatowa Policji w Augustowie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie, przedszkolaki z Przedszkola nr 6 w Augustowie, Przedszkola Niepublicznego „U Kubusia Puchatka” oraz Zespoły Szkół Technicznych im. gen. I. Prądzyńskiego.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca i ma na celu promowanie w całe Polsce nauki pierwszej pomocy.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot