• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 22 październik 2018 11:18

Relacja z II Augustowskiego Dnia Seniora

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów

W piątek, 19 października w kinie Iskra odbył się II Augustowski Dzień Seniora. Wydarzenie, którego głównym organizatorem jest Augustowska Rada Seniorów, odbyło się z okazji Europejskiego Dnia Seniora i upłynęło pod hasłem „Bądźmy razem”.

Uroczystość była okazją do uhonorowania seniorów, którzy mają szczególny wkład w rozwój aktywnego uczestnictwa seniorów w życiu publicznym i społecznym. Odznaczenie "Senior na Medal" otrzymały Panie:

Helena Jastrzębska - Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Augustowie,

Wanda Korzeniewska - Gącerz- Uniwersytet Trzeciego Wieku w Augustowie,

Genowefa Szymańska - ZNP Augustów Oddziałowa Sekcja Emerytów i Rencistów,

Anna Łozowska - Związek Sybiraków Oddział w Augustowie,

Danuta Grabala - Augustowskie Stowarzyszenie Seniorów 55+,

Katarzyna Kotowska - Polski Związek Niewidomych Okręg Podlaski Koło Terenowe w Augustowie.

Podczas spotkania z programem artystycznym wystąpił Integracyjny Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowiacy” z Warszawy oraz członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Augustowa z dziećmi z Przedszkola nr 2 w Augustowie.

Wszystkim seniorom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia pogody ducha oraz wielu lat w zdrowiu i radości. Niech wysiłek, który Państwo podejmują na rzecz integracji środowiska osób starszych z Augustowa zawsze przynosi zamierzone efekty i stanowi źródło osobistej satysfakcji z dobrze wypełnionej pracy.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot