• 1
  • 2
  • 3
środa, 21 listopad 2018 12:07

Serial "Chyłka - Zaginięcie" kręcony w Augustowie ma już datę premiery!

Napisane przez KR
Źródło: wikipedia.org Źródło: wikipedia.org

Data premiery serialu kręconego na Podlasiu, między innymi również w Augustowie, jest już ujawniona. Kiedy będzie można go oglądać?

Pamiętacie, jak pisaliśmy Wam o serialu kręconym w podlaskich rejonach? (link do artykułu tutaj). Znamy już dokładną datę jego premiery na portalu Player.pl. Chociaż zdjęcia do produkcji wciąż trwają, twórcy zdecydowali się na ujawnienie daty pojawienia się go na znanej platformie. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 26 grudnia.

Serial "Chyłka - Zaginięcie" to siedmioodcinkowa produkcja, która jest ekranizacją książki Remigiusza Mroza. Akcja serialu rozgrywa się na Podlasiu w miejscowości Sajenek. Reżyser, Łukasz Palkowski, znany z takich produkcji jak "Bogowie" czy "Belfer", zatrudnił samych znanych oraz lubianych polskich aktorów: Magdalenę Cielecką, Katarzynę Warnke, Olgę Bołądź, Mirosława Bakę, Artura Żmijewskiego, Piotra Głowackiego, Piotra Stramowskiego, Michała Żurawskiego, Szymona Bobrowskiego, Jacka Komana i Jakuba Gierszała.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot