• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 26 listopad 2018 11:23

Czekają nas podwyżki cen energii cieplnej?

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

W dniu 21 listopada 2018 roku Rada Nadzorcza spółki MPEC „GIGA” Spółka z o.o. w Augustowie odwołała z funkcji Prezesa Zarządu Pana Wojciecha Szymona Krzywińskiego.

Rada Nadzorcza obradowała, między innymi, w związku z koniecznością dokonania wyboru nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki, co wynikało ze złożenia rezygnacji z tej funkcji przez dotychczasowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pana Andrzeja Zbigniewa Chmieleckiego.

Z uzyskanych informacji wynika, że znacząco uległa pogorszeniu prognoza wyniku finansowego spółki za 2018 rok. Prawdopodobne jest, iż bieżący rok spółka zakończy stratą. W minionych latach spółka osiągała dodatni wynik finansowy, przekazując dywidendę do budżetu miasta.

W związku z tym istnieje ryzyko podwyżek cen energii cieplnej.

Odwołany Prezes Zarządu Spółki Pan Wojciech Szymon Krzywiński sprawował mandat radnego Rady Miejskiej w Augustowie kadencji 2014-2018 i w bieżącym roku został powołany na stanowisko Prezesa spółki przez poprzedniego Burmistrza Miasta Pana Wojciecha Walulika.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Fotograf
Foto Bajka - Lustra
Roboty ziemne
Agro
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe