• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 grudzień 2018 12:54

Augustów znów na planie filmowym!

Napisane przez  KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Zakończyły się zdjęcia do kontynuacji popularnego serialu "Odwróceni". "Odwróconych 2" kręcono m.in. na terenie Augustowa.

Wiosną 2019 roku zostanie wyemitowany serial "Odwróceni. Ojcowie i córki", który będzie kontynuacją pierwszej serii produkcji TVN, która swoją premierę miała 12 lat lemu. Zdjęcia do nowej produkcji trwały od 29 sierpnia, a zakończyły się wczoraj (6 grudnia). W tej chwili trwa montaż odcinków. Ekipa filmowa pracowała przede wszystkim w Warszawie, ale odwiedziła także Augustów oraz Stańczyki.

Kontynuacja "Odwróconych" będzie opowiadała o dalszych losach Blachy, byłego członka mafii, a obecnie świadka koronnego, oraz komisarza Sikory, emerytowanego już policjanta. Bohaterami nowego serialu będą także dorosłe już dzieci Blachowskiego i Sikory. Losy dwóch nieutrzymujących już ze sobą kontaktów panów ponownie się splotą. Będą musieli oni połączyć swoje siły, aby walczyć o to, co dla nich najważniejsze - swoje dzieci.

W nowym serialu będziemy mogli zobaczyć m.in. Roberta Więckiewicza, Artura Żmijewskiego, Małgorzatę Foremniak, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Grabowskiego, Olafa Lubaszenko, Janusza Chabiora i Mirosława Zbrojewicza.

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^