• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 grudzień 2018 13:04

Andrzejki w Bibliotece

Napisane przez KR
Źródło: MBP Augustów Źródło: MBP Augustów

W sobotę, 1 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna, już tradycyjnie, zorganizowała zabawę andrzejkową skierowaną do  najmłodszych czytelników.

Bardzo cieszymy się, że z zaproszenia Oddziału dla Dzieci skorzystało tak wielu. Przez dwie godziny bawiliśmy się w rytmach muzyki i oczywiście wróżyliśmy, by poznać swoją przyszłość. Były gry z rzucaniem kostkami, by przekonać się co dobrego przydarzy się w przyszłym roku, wróżenie z butów, losowanie imion przyszłych sympatii, poznanie zawodów, które czekają w dorosłym życiu i wiele innych zabaw sprawnościowych. Dość powiedzieć, że wszystkich naszych uczestników czeka ciekawe i szczęśliwe życie.
 
Bardzo serdecznie dziękujemy naszym niezastąpionym wolontariuszom: Agnieszcze Bagińskiej, Weronice Dziądziak, Julii Krakowskiej, Partycji Łukowskiej, Aleksandrze Tomaszewskiej oraz Julii Piotrowicz, która upiekła przepyszne muffinki.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!

Źródło: MBP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot