• 1
  • 2
wtorek, 11 grudzień 2018 13:11

Wyrok w sprawie właściciela augustowskiego toru kartingowego

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Już za kilka dni sąd ogłosi wyrok dotyczący strasznego wypadku, do jakiego doszło w 2016 roku na torze kartingowym w Augustowie.

W lipcu 2016 roku na augustowskim torze kartingowym doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego została oskalpowana i trwale oszpecona 17-letnia Patrycja. Do dziś, ze względu na traumę jakiej doznała tego dnia, dziewczyna przebywa pod opieką psychologa.

Prokuratura żąda, aby nieodpowiedzialny właściciel toru poszedł do więzienia na okres 2,5 roku oraz wpłacił 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia poszkodowanej dziewczynie. Obrońca mężczyzny wnosi o jego uniewinnienie.

Wczoraj (10.12.) strony wygłosiły mowy końcowe i tym samym trwający 1,5 roku proces dobiegł końca. Czy mężczyzna odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu? Tego dowiemy się już 21 grudnia. Tego bowiem dnia zostanie ogłoszony wyrok w tej sprawie.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot