• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 27 grudzień 2018 11:12

Głosowanie na wykonawcę/zespół, który zagra swój koncert w Augustowie w 2019 roku

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy ukończyli 13 rok życia do udziału w głosowaniu na wykonawcę, który wystąpi w 2019 roku w Augustowie. Wspólnie wybierzmy, kto zagra i zaśpiewa na augustowskiej scenie!

Zależy nam, abyśmy wspólnie zdecydowali, kto zagra swój koncert w naszym mieście w 2019 roku. Poddajemy pod głosowanie 6 propozycji wykonawców, którzy zgodzili się zarezerwować termin i oczekiwać na wynik plebiscytu i decyzję augustowian. Do głosowania zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 13 rok życia. Każdy ma tylko 1 głos, ale może namawiać również rodzinę i znajomych do udziału w plebiscycie. Do oddania głosu konieczne jest użycie swojego osobistego numeru pesel. Głosować można 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony internetowej https://arch.zmieniamy.augustow.pl/, aż do północy 1 stycznia 2019 r.

Lista wykonawców/zespołów:

1. Anna Dąbrowska

2. Anna Wyszkoni

3. Grzegorz Hyży

4. Natalia Nykiel

5. Pectus

6. Sarsa

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot