• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
niedziela, 01 wrzesień 2019 13:55

Dzielnicowy bliżej nas

Napisał
Dzielnicowy bliżej nas KPP Augustów

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, dzielnicowi z augustowskiej komendy podejmują wiele inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście. Spotkanie z działkowcami, to jedno z serii spotkań, które mają na celu ograniczenie zdarzeń na tym terenie. Dzielnicowi przypominają, że również w czasie sezonu działkowego może dochodzić do kradzieży, a także aktów wandalizmu.

 

W miniony weekend, augustowski dzielnicowy spotkał się z Prezesem Rodzinnych Ogródków Działkowych „Słoneczny”. Podczas spotkania rozmawiali oni o roli współpracy i wspólnym dbaniu o bezpieczeństwo działkowiczów. Dzielnicowy zasugerował również, że dobrym rozwiązaniem będzie założenie monitoringu na terenie ogródków działkowych. Wszystko po to, aby ograniczyć kradzieże z włamaniem do domków letniskowych, w szczególności w sezonie zimowym. Poinformował, że policjanci w celu zapewnienia bezpieczeństwa, będą patrolować rejony przyległe do ogródków działkowych. Wizyta była także okazją do przekazania działkowiczom informacji o narzędziu, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również aplikacja „Moja Komenda”.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
Foto Bajka - Lustra
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
KA-MIX
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
Drewno opałowe