• 1
  • 2
niedziela, 01 wrzesień 2019 13:55

Dzielnicowy bliżej nas

Napisał
Dzielnicowy bliżej nas KPP Augustów

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, dzielnicowi z augustowskiej komendy podejmują wiele inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście. Spotkanie z działkowcami, to jedno z serii spotkań, które mają na celu ograniczenie zdarzeń na tym terenie. Dzielnicowi przypominają, że również w czasie sezonu działkowego może dochodzić do kradzieży, a także aktów wandalizmu.

 

W miniony weekend, augustowski dzielnicowy spotkał się z Prezesem Rodzinnych Ogródków Działkowych „Słoneczny”. Podczas spotkania rozmawiali oni o roli współpracy i wspólnym dbaniu o bezpieczeństwo działkowiczów. Dzielnicowy zasugerował również, że dobrym rozwiązaniem będzie założenie monitoringu na terenie ogródków działkowych. Wszystko po to, aby ograniczyć kradzieże z włamaniem do domków letniskowych, w szczególności w sezonie zimowym. Poinformował, że policjanci w celu zapewnienia bezpieczeństwa, będą patrolować rejony przyległe do ogródków działkowych. Wizyta była także okazją do przekazania działkowiczom informacji o narzędziu, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak również aplikacja „Moja Komenda”.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.