• 1
  • 2
środa, 04 listopad 2015 10:45

Na kawę z dzieckiem

Napisane przez AK

Coraz więcej kawiarni w Polsce ima się najróżniejszych sposobów, by walczyć o klienta. W Krakowie niedawno została otwarta pierwsza w Polsce Kocia Kawiarnia. Co kryje się pod tą nazwą? Nietrudno się domyślić: koty właśnie. W kawiarni tej można napić się kawy i pogłaskać kota – jednego z wielu. Nie bez powodu jest pierwszą w Polsce, otwarcie jej nie było ani proste, ani przyjemne. Pomysłodawcy musieli przejść przez wszystkie wytyczne sanepidu, co przy obecności zwierzaków nie było łatwe.

Augustowskie kawiarnie również dołączyły do starań o zwiększenie liczby klientów i to w całkiem dobrym stylu. Jedna z najbardziej znanych kawiarni w centrum Augustowa wyszła ostatnio naprzeciw matkom z dziećmi i po remoncie utworzyła tzw. kącik dla dziecka, gdzie nasze pociechy będą mogły zająć się klockami, zabawkami oraz tworzyć malunki. A mamy... w spokoju wypić kawę.

Bez wątpienia takie miejsca są mamom potrzebne. Każda z nich wie, jak ciężko jest znaleźć chwilę czasu na wypicie z koleżanką kawy, a jeśli już taką chwilę wygospodaruje i tak nie za bardzo może liczyć na odrobinę spokoju. Dobrze więc, że powstało takie miejsce. Dzieciom życzymy dobrej zabawy, mamom pysznej kawy, natomiast miejscowym przedsiębiorcom więcej takich pomysłów.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.