• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 04 listopad 2015 10:45

Na kawę z dzieckiem

Napisane przez AK

Coraz więcej kawiarni w Polsce ima się najróżniejszych sposobów, by walczyć o klienta. W Krakowie niedawno została otwarta pierwsza w Polsce Kocia Kawiarnia. Co kryje się pod tą nazwą? Nietrudno się domyślić: koty właśnie. W kawiarni tej można napić się kawy i pogłaskać kota – jednego z wielu. Nie bez powodu jest pierwszą w Polsce, otwarcie jej nie było ani proste, ani przyjemne. Pomysłodawcy musieli przejść przez wszystkie wytyczne sanepidu, co przy obecności zwierzaków nie było łatwe.

Augustowskie kawiarnie również dołączyły do starań o zwiększenie liczby klientów i to w całkiem dobrym stylu. Jedna z najbardziej znanych kawiarni w centrum Augustowa wyszła ostatnio naprzeciw matkom z dziećmi i po remoncie utworzyła tzw. kącik dla dziecka, gdzie nasze pociechy będą mogły zająć się klockami, zabawkami oraz tworzyć malunki. A mamy... w spokoju wypić kawę.

Bez wątpienia takie miejsca są mamom potrzebne. Każda z nich wie, jak ciężko jest znaleźć chwilę czasu na wypicie z koleżanką kawy, a jeśli już taką chwilę wygospodaruje i tak nie za bardzo może liczyć na odrobinę spokoju. Dobrze więc, że powstało takie miejsce. Dzieciom życzymy dobrej zabawy, mamom pysznej kawy, natomiast miejscowym przedsiębiorcom więcej takich pomysłów.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS

Najnowsze komentarze