• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 20 listopad 2018 14:00

Rozmawiajmy!

Napisane przez pl

Na zewnątrz coraz chłodniej ale to tylko dobry pretekst by spotkać się przy czymś smacznym i porozmawiać. Nasz wieszcz narodowy, Adam Mickiewicz twierdził wręcz , że „Nic pożądańszego, a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa.” Wymaga wysiłku, otwartości wobec potrzeb drugiego człowieka- pozwala go jednak zrozumieć i zyskać słuchacza.

Kompromis zadowalający obie strony udaje się uzyskać tylko ...podejmując prawdziwie bezpośredni dialog. Wymiana myśli z życzliwym człowiekiem pozwala nierzadko uporządkować trudną sytuację w jakiej się znaleźliśmy i uświadomić, że zawsze są rozwiązania- tylko czasem by je dostrzec, trzeba...porozmawiać. Amerykański wykładowca, autor książek motywacyjnych, Wayne Dyer mawiał: „Gdy zmienisz sposób w jaki patrzysz na różne rzeczy, rzeczy te również się zmienią.” Warto zatem w tym aż męcząco nowoczesnym świecie szukać rozmówcy- i być rozmówcą przez duże R.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
DANBUS
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze