• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko

Deryk z Augustowa za tydzień kończy 7 lat. Niestety chłopiec jest bardzo chory i nie będzie mógł obchodzić swojego święta tak jak jego zdrowi rówieśnicy. Ciocia chłopca wpadła jednak na oryginalny pomysł, aby „odczarować dzień jego urodzin”. Akcja, do której może przyłączyć się każdy, polega na wysłaniu Derykowi jak największej liczby kartek z życzeniami.

piątek, 05 czerwiec 2020 18:30

Wypadek na DK 63

W piątkowe popołudnie doszło do wypadku na drodze krajowej nr 63. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe.

Od jutra, czyli od 6 czerwca, można będzie znowu organizować wesela. Wiele par z niecierpliwością czekało na podjęcie takiej decyzji przez rząd. Jednak aby przygotować uroczystość weselną, należy przestrzegać wielu warunków bezpieczeństwa. Jak augustowskie lokale są przygotowane na tę okoliczność? Czy wszyscy właściciele sal weselnych zdecydują się na organizowanie przyjęć? Sprawdziliśmy to.

piątek, 05 czerwiec 2020 11:42

Uwaga na kapryśną pogodę!

IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne – w dniu dzisiejszym należy przygotować się na dość kapryśną i niebezpieczną pogodę.

Ze względu na pandemię koronawirusa, działalność przychodni lekarskich została  bardzo ograniczona. Często pacjenci mogli korzystać jedynie z telefonicznych konsultacji i otrzymywać e-recepty. Chorych można było przyjmować wyłącznie w sytuacjach zagrożenia zdrowia. Również poradnie specjalistyczne nie były dostępne dla pacjentów. Wszyscy z uwagą  wsłuchują się w kolejne rządowe komunikaty, oczekując na informację o szerszym korzystaniu z przychodni lekarskich.

Strona 1 z 64