• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko

Dnia 1 sierpnia z Kanału Bystrego przy ulicy Waryńskiego w Augustowie zostały wyłowione zwłoki kobiety. Czy znane są już okoliczności jej śmierci? Czy był to wypadek, czy może w sprawę zamieszane są osoby trzecie? Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat.

wtorek, 03 sierpień 2021 14:11

Uwaga! Oszuści w Augustowie!

Dziś (3 sierpnia) policja poinformowała o kolejnych próbach oszustw w województwie podlaskim. Wyłudzacze cały czas są aktywni i za wszelką cenę chcą naciągnąć niewinne osoby, które często nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że to atak na ich oszczędności. Trzeba mieć się na baczności!

Ksiądz Arkadiusz Pietuszewski zginął tragicznie w wypadku samochodowym dnia 29 lipca. Dziś, pogrążeni w żałobie parafianie oraz znajomi czy przyjaciele duchownego, wspominają jego osobę. Łzy same cisną się do oczu.

poniedziałek, 02 sierpień 2021 15:38

"Wakacyjna moc Przystani" [ZDJĘCIA]

Wakacje to czas radości, beztroskich zabaw i poznawania ciekawych miejsc, smaków oraz ludzi. W dniach 01.07 - 21.07.2021 roku, 25 dzieci ze Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci "Przystań" brało udział w projekcie dofinansowanym przez Urząd Miasta w Augustowie.

piątek, 30 lipiec 2021 14:29

„ZASZCZEPIENI bez RAKA” już w sobotę!

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Augustowie serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu augustowskiego oraz turystów do udziału w akcji #ZASZCZEPIENI bez RAKA przy współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku oraz Białostockim Centrum Onkologii w Białymstoku im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku, która odbędzie się w dniu 31.07.2021 (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00 na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie podczas targów rękodzieła AUGUSTYNKI.

Strona 1 z 254