• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
środa, 21 sierpień 2019 13:56

Nietypowe interwencje strażaków

Do dwóch nietypowych interwencji strażaków doszło w ostatnich dniach na terenie augustowszczyzny i sejneńszczyzny.

Wczoraj (20.08) na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie odbyła się specjalna konferencja prasowa zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość. Podczas jej trwania oficjalnie, jako kandydatka na Sejm RP, zaprezentowana została Elżbieta Puczyłowska.

wtorek, 20 sierpień 2019 16:39

Nie ma chętnych na stanowisko

Spółka komunalna "Necko" wciąż poszukuje osoby, która mogłaby objąć stanowisko prezesa. Władze miasta podejrzewają, że niskie zainteresowanie posadą wynika ze złej kondycji przedsiębiorstwa.

wtorek, 20 sierpień 2019 12:05

Razem posprzątają ulice?

W Augustowie ulic nie sprząta jedna firma. Wynika to z prostej przyczyny - część zarządzana jest przez Urząd Miasta, natomiast pozostałe przez Starostwo Powiatowe. Miejskie władze chcą jednak, aby ulice niezależnie od tego kto jest ich zarządcą sprzątała jedna firma. Takie rozwiązanie ułatwi utrzymanie porządku w mieście.

Nie minął jeszcze rok, a w województwie podlaskim doczekaliśmy się 100 proc. frekwencji elektronicznych zwolnień lekarskich. Co prawda w całym kraju to również ułamki procentów. Od początku grudnia ubiegłego roku do końca lipca tego roku podlascy lekarze wystawili prawie 340 tys. e-ZLA.

Strona 1 z 105