• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kultura (523)

czwartek, 16 sierpień 2018 11:26

II Augustowski Uliczny GoTeatr - fotorelacja

Napisane przez

Ubiegłoroczny pomysł sprowadzenia do Augustowa teatrów ulicznych okazał się świetnym pomysłem, który ściągnął do naszego miasta dziesiątki widzów chętnych obejrzeć uliczne przedstawienia, rodem z wielkich miast, również w naszym miasteczku.

Facebookowa strona wypełnia się humorystycznymi obrazkami na temat naszego miasta. Funkcjonuje ona od początku sierpnia, więc jest to zupełna nowość, a wraz z pojawianiem się kolejnych memów zrzesza coraz więcej swoich fanów. Jak mówią autorzy, Pokręcony Augustów ma powodować uśmiech na twarzy mieszkańców miasta i okolic.

Podmokłe łąki Biebrzańskiego Parku Narodowego czekają na kosiarzy radzących sobie z tradycyjną kosą. Będą mogli oni już kolejny raz rywalizować 8 września w 17. Mistrzostwach Świata w Koszeniu Łąk Bagiennych dla Przyrody "Biebrzańskie Sianokosy", które odbędą sie w Szuszalewie.

czwartek, 09 sierpień 2018 14:33

Radio 5 Trail w Augustowie tuż tuż

Napisane przez

Kolejny przystanek Radio 5 Trail już w piątek (10 sierpnia) w Augustowie. W amfiteatrze miejskim nad jeziorem Necko nie będzie koncertu, ale Augustowska Noc Kabaretowa - wystąpi kabaret Revers oraz zespół Czerwony Tulipan.

poniedziałek, 06 sierpień 2018 13:03

Kabaret SMILE w Augustowie - zgarnij bilety

Napisane przez

„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile.

Natalia pochodzi z Bieszczad i tam też zaczynała swoje przygody z muzyką, śpiewając pieśni łemkowskie, ukraińskie, rosyjskie oraz poezję śpiewaną. Kraków wciągnął ją kilka lat temu i tu poznała muzykę od zupełnie innej strony, w której z marszu się zadurzyła. Edukacja w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz udział w krakowskich jam session sprawiły, że zajęła się muzyką na „poważnie”. Obecnie jest wokalistką zespołów Cheap Tobacco oraz The Missing part. Występuje również solowo. Prowadzi warsztaty oraz uczy śpiewać. 

wtorek, 31 lipiec 2018 10:35

Pierwszy weekend sierpnia pełen atrakcji!

Napisane przez

Pierwszy sierpniowy weekend w Augustowie będzie pełen atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi wydarzeniami zaplanowanymi na najbliższy weekend.

poniedziałek, 30 lipiec 2018 16:10

XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym za nami

Napisane przez

W niedzielę, 29 lipca Augustów zamienił się w port dla niezwykłych wehikułów. Nad rzeką Netttą odbyła się 23. Edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok. Organizatorami jednej z największych wakacyjnych imprez w Augustowie są Polskie Radio Białystok, Miasto Augustów, Augustowskie Placówki Kultury.

piątek, 27 lipiec 2018 11:03

Imprezowy rozkład jazdy na sierpień 2018

Napisane przez

Sierpień tuż tuż. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń, jakie organizowane są w sierpniu w Augustowie.

czwartek, 26 lipiec 2018 12:07

O Batmanie, lisie i dwóch Nicolasach z Kają Klimek

Napisane przez

Pochodzi z Tarnowskich Gór na Śląsku. Na Uniwersytecie Jagiellońskim przygotowuje pracę doktorską na temat zjawiska remiksu w kulturze popularnej. Tłumaczy filmy, czasem pisze o nich i nieustannie o nich dyskutuje – również z dzieciakami w ramach programów edukacji filmowej NHEF, PISF i Filmoteki Szkolnej. Współprowadzi Weekendowy Magazyn Filmowy w TVP. Na YouTube prowadzi program Hashtag Warsztat – vloga poświęconego popkulturze i filmom. Lubi komiksy, plastikową biżuterię i Nicolasa Cage’a. 

Michał Zawadka - optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży. Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Prowadzi szkolenia dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych.

środa, 25 lipiec 2018 10:05

Augustowianie będą mogli współtworzyć Wielki Album Polski

Napisane przez

Serdecznie zachęcamy wszystkich Augustowian do udziału w projekcie zainicjowanym przez portal lubiezwiedzac.pl, mającym na celu współtworzenie przez mieszkańców na terenie całego kraju Wielkiego Albumu Polski.

Strona 1 z 44
Odzież robocza
Zakład stolarski
Foto Bajka - VHS
Foto Bajka - Fotograf
Zalew Mobile
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Sierpień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Inter Meble
Zajazd WIWA
Tepete - Auto zastępcze
^ REKLAMA ^
KA-MIX
^ REKLAMA ^