• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 22 styczeń 2019 16:29

JEDEN STRZAŁ - nowy, elektryzujący singiel Beaty Orbik

Napisane przez  RED

Ten singiel to połączenie ciężkiego beat'u i ciemnych brzmień, przeplatanych dynamicznie zróżnicowanym wokalem. „Jeden strzał’ opowiada o kobiecie uwikłanej w historię miłosną, która nie jest piękna, ani romantyczna. Bohaterka żyje na polu wciąż przegrywanych walk, jej zmęczenie, strach, w końcu podsuwają jej pomysł, dzięki któremu może wygrać wojnę. Wszystko, co musi zrobić, to zdobyć się na ten JEDEN STRZAŁ. Życie często stawia nas w obliczu pozornie prostych decyzji, których podjęcie wymaga jednak ogromnego wysiłku w różnych płaszczyznach istnienia.

Pomysł na utwór narodził się w głowie Beaty, a w przelaniu tekstu na papier pomogli jej Karol Nowakowski „Pjus” i Andrzej Pieszak. Andrzej, znany między innymi ze współpracy z Natalią Nykiel czy Tym Typem Mesem, wspólnie z Beatą stworzył muzykę, która stanowi odbicie opowiadanej historii - im bardziej zdeterminowana staje się bohaterka, tym mocniejsze brzmienie jej towarzyszy. W uzyskaniu takiego efektu pomogli perkusista Maciej Gołyźniak (Monika Brodka, Natalia Nykiel, Sorry Boys)
i gitarzysta Tomasz Łabanowski (Maria Sadowska).

Beata Orbik ma za sobą ważny rok. Wokalistka, o której pierwszy raz można było usłyszeć za sprawą programu The Voice of Poland, wydała wiosną swoją debiutancką EPkę. Pomiędzy koncertami z m.in. Marią Sadowską, Natalią Nykiel, a udziałem w show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” (gdzie pełniła rolę jurorki), Beata pracuje nad swoją debiutancką płytą. Jeszcze w tym roku dowiemy się o niej więcej.

Link do utworu i teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=vJqlCJ4vxds

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^