• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 22 styczeń 2019 16:29

JEDEN STRZAŁ - nowy, elektryzujący singiel Beaty Orbik

Napisane przez RED

Ten singiel to połączenie ciężkiego beat'u i ciemnych brzmień, przeplatanych dynamicznie zróżnicowanym wokalem. „Jeden strzał’ opowiada o kobiecie uwikłanej w historię miłosną, która nie jest piękna, ani romantyczna. Bohaterka żyje na polu wciąż przegrywanych walk, jej zmęczenie, strach, w końcu podsuwają jej pomysł, dzięki któremu może wygrać wojnę. Wszystko, co musi zrobić, to zdobyć się na ten JEDEN STRZAŁ. Życie często stawia nas w obliczu pozornie prostych decyzji, których podjęcie wymaga jednak ogromnego wysiłku w różnych płaszczyznach istnienia.

Pomysł na utwór narodził się w głowie Beaty, a w przelaniu tekstu na papier pomogli jej Karol Nowakowski „Pjus” i Andrzej Pieszak. Andrzej, znany między innymi ze współpracy z Natalią Nykiel czy Tym Typem Mesem, wspólnie z Beatą stworzył muzykę, która stanowi odbicie opowiadanej historii - im bardziej zdeterminowana staje się bohaterka, tym mocniejsze brzmienie jej towarzyszy. W uzyskaniu takiego efektu pomogli perkusista Maciej Gołyźniak (Monika Brodka, Natalia Nykiel, Sorry Boys)
i gitarzysta Tomasz Łabanowski (Maria Sadowska).

Beata Orbik ma za sobą ważny rok. Wokalistka, o której pierwszy raz można było usłyszeć za sprawą programu The Voice of Poland, wydała wiosną swoją debiutancką EPkę. Pomiędzy koncertami z m.in. Marią Sadowską, Natalią Nykiel, a udziałem w show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” (gdzie pełniła rolę jurorki), Beata pracuje nad swoją debiutancką płytą. Jeszcze w tym roku dowiemy się o niej więcej.

Link do utworu i teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=vJqlCJ4vxds

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
Opał klasy PREMIUM
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe
Weterynarz