• 1
  • 2
  • 3
  • 4
sobota, 11 maj 2019 10:53

Spektakl teatralny.... bo mądrość tkwi nie tylko w WiFi

Napisała

APK-Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza młodych czytelników na spektakl teatralny pod tytułem „PRASTARA KSIĄŻNICA – SKARB I TAJEMNICA … bo mądrość tkwi nie tylko w WiFi”. Bajkę promującą czytelnictwo oraz świadome korzystanie z Internetu przedstawią aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa.

 

„Piratka Kira to odkrywca. Swoją ogromną ciekawość świata przejawia podróżując. W telefonie ustala plan wycieczki i z determinacją płynie na swoim statku do celu. Pewnego dnia dociera do zaginionej wyspy, na której podobno ukryty jest skarb. Kiedy szczęśliwa próbuje otworzyć swoją internetową mapę do skarbu, okazuje się, że na wyspie nie ma… WiFi!!? Co teraz zrobić i jak sobie poradzić? Jak rozpalić ognisko? Jak rozbić obóz? Na te pytania dotąd odpowiadał Kirze Internet. Teraz musi radzić sobie sama. Dziewczynka wkrótce spotyka tygrysa – mieszkańca wyspy…” – jesteście ciekawi, co wydarzy się dalej? Serdecznie zapraszamy!

Kiedy? Wtorek, 21 maja, o godzinie 16.00 w Czytelni przy ulicy Hożej 7.
Bilet w cenie 8,00 zł (płatność w dniu spektaklu).
Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 87 643 39 22. Liczba miejsc ograniczona.
Widowisko przeznaczone jest dla uczniów klas 0-III szkoły podstawowej.

-MBP-

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Lustra
Roboty ziemne
Opał klasy PREMIUM
DANBUS
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe