• 1
  • 2
sobota, 15 czerwiec 2019 11:58

Spotkania pod chmurką 2019 w Augustowie

Napisała

Rodzinny piknik czytelniczy w Augustowie już w sobotę 22 czerwca 2019 r.! Sprawdź, jak fajnie można spędzić czas wraz z naturą, literaturą i sztuką – przybądź z dziećmi na spotkania z autorami i ilustratorami książek.

 

Na Błoniach obok placu zabaw nad rzeką Nettą spotkania z twórcami kultury będą miały miejsce już od godziny 11.00 według programu:
11.00 -12.00 Czytanie na śniadanie – fragmenty książek z pomysłem na dzień dobry – Ula Sieńkowska-Cioch, autorka m.in. Przygód jeża Szymona
12.30-13.30 Warsztaty Smocze z autorką i ilustratorką m.in. Książki do zrobienia – Olą Cieślak
15.00-16.00 Spotkanie Czytanie nie boli z autorką m.in. Dynastii Miziołków – Joanną Olech
17.00-do wieczora Kreatywna zabawa z Michałem Malinowskim z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści
Jednocześnie – tworzymy niezłą sztukę!
13.30-15.00 Warsztaty teatralne – praca z ciałem i tekstem
13.30-15.00 Warsztaty plastyczno-krawieckie – przygotowanie kostiumów i scenografii
16.00-16.30 Spektakl w reżyserii Joanny Denert

Więcej informacji na temat „Spotkania pod chmurką” można znaleźć na Facebooku – w fanpage’u „Mamy Mamy” lub wydarzeniu „Spotkanie pod chmurką”. Zapraszamy także do wzięcia udziału w naszym konkursie – do wygrania m.in. aparat fotograficzny – szczegóły na FB.

Akcję organizuje fundacja Mamy Mamy. — W wakacje brakowało nam w mieście fajnego, rozwijającego wydarzenia skierowanego do dzieci i Rodziców. A jeśli nie ma, to trzeba zrobić coś, by było. Aby popularyzować czytelnictwo oraz wspólne, rodzinne spędzanie czasu na łonie natury zapraszamy do Augustowa znakomitych twórców. Spotkania rozbudzające kreatywność i pomysłowość u dzieci oraz warsztaty teatralne odbywają się na powietrzu, przez co możemy pełną piersią korzystać z uroków lata w tak pięknym miejscu, jakim jest nasze miasto. Dzień spotkań rozpoczynamy błogo od czytania na trawie nad wodą, potem poznajemy autorów i ilustratorów książek, następnie energię dzieciaków kierujemy na warsztaty teatralne. Popołudnie zarezerwowane jest na występ znakomitego bajarza. Udział w każdym z modułów jest oczywiście bezpłatny, a podczas spotkań można zakupić książki ze stoiska księgarnianego.

W przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do budynku szkoły społecznej, ul. Zarzecze 17 A, Augustów.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Mamy Mamy

Więcej w tej kategorii: « Spektakl odwołany Wiły wianki »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.