• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 01 lipiec 2019 15:19

Stanisław Tym w Augustowie!

Napisał
Stanisław Tym w Augustowie! APK

Augustowski DKF Kinochłon zaprasza 8 lipca o godz. 19:30 do kina „Iskra” na spotkanie ze Stanisławem Tymem. Będzie to wieczór niezwykły nie tylko ze względu na gościa! Ale o tym za chwilę…

 Stanisław Tym – jedna z ikon polskiego kina, symbol polskiej komedii w jej najlepszych czasach – jest aktorem, reżyserem, komediopisarz, scenarzystą, felietonistą i autorem skeczy. Był współautorem scenariuszy i odtwórcą ról w najsłynniejszych komediach Barei: „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”, „Rozmowy kontrolowane”, „Nie ma róży bez ognia” czy „Miś”.

I właśnie ten ostatni tytuł obejrzymy z Panem Stanisławem. O tyle to niezwykłe, bo to Państwo – Nasza Widownia, zdecydowali o filmowym gwoździu tego wieczoru. „Miś” zdobył najwięcej (48%) głosów w internetowej ankiecie; wygrał z „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” (33%) i „Nie ma róży bez ognia” (19%).

Zatem to widownia zdecydowała, że w poniedziałek obejrzymy Stanisława Tyma w podwójnej roli Ryszarda Ochódzkiego, prezesa klubu sportowego „Tęcza” i Stanisława Palucha, węglarza. Razem będziemy odkrywać absurdy upadającego PRL-owskiego systemu. Zajrzymy do barów mlecznych, sklepów i urzędów. Ale to tylko tło… Prezes Ryszard Ochódzki zwany „Misiem”, ma wyjechać do Londynu, ale z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa, że zrobiła to jego była żona Irena, by uniemożliwić mu dotarcie do jednego z londyńskich banków. Kto dotrze na miejsce pierwszy i zgarnie całą kasę?

A po seansie rozmowa ze Stanisławem Tymem – może przy odrobinie szczęścia uda się zdobyć autograf.
Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

To mówiłem ja, Jarząbek Wacław ;)

Bilet na pokaz: 15 zł
Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Źródło: Augustowskie Placówki Kultury

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
DANBUS
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze