• 1
  • 2
  • 3
sobota, 13 lipiec 2019 12:21

Legendy rocka zagrały w Augustowie [FOTO]

Napisał

Chłopcy z Placu Broni i Sztywny Pal Azji to zespoły, które fanom rockowych brzmień są na pewno znane. Wczoraj (13.07.) mieliśmy okazję wysłuchać ich występu na żywo, gdyż pojawili się oni w augustowskim amfiteatrze w ramach imprezy Rock Wolności.

 

Na scenie jako pierwsi zameldowali się Chłopcy z Placu Broni. Przypomnijmy, że powrócili na scenę 15 lat po śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza. Nie przeszkodziło to jednak w świetnym wykonaniu ich największych przebojów: „O Ela”, „Aeroplan”, czy „Kocham wolność”.

Zwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Sztywny Pal Azji. Co ciekawe, zespół także reaktywowany przed paroma laty. W piątkowy wieczór, w augustowskim amfiteatrze wykonali swoje najgłośniejsze utwory: „Wieża radości, Wieża samotności”, „Nieprzemakalni” czy „Łoże w kolorze czerwonym”.

Koncert był swoistą podróżą do roku 1989, gdy Polacy cieszyli się pierwszymi wolnymi wyborami. Nie zabrakło również wspomnienia Ofiar Obławy Augustowskiej – to również w hołdzie dla nich odbył się koncert.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.