• 1
  • 2
  • 3
  • 4
sobota, 13 lipiec 2019 12:21

Legendy rocka zagrały w Augustowie [FOTO]

Napisał

Chłopcy z Placu Broni i Sztywny Pal Azji to zespoły, które fanom rockowych brzmień są na pewno znane. Wczoraj (13.07.) mieliśmy okazję wysłuchać ich występu na żywo, gdyż pojawili się oni w augustowskim amfiteatrze w ramach imprezy Rock Wolności.

 

Na scenie jako pierwsi zameldowali się Chłopcy z Placu Broni. Przypomnijmy, że powrócili na scenę 15 lat po śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza. Nie przeszkodziło to jednak w świetnym wykonaniu ich największych przebojów: „O Ela”, „Aeroplan”, czy „Kocham wolność”.

Zwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Sztywny Pal Azji. Co ciekawe, zespół także reaktywowany przed paroma laty. W piątkowy wieczór, w augustowskim amfiteatrze wykonali swoje najgłośniejsze utwory: „Wieża radości, Wieża samotności”, „Nieprzemakalni” czy „Łoże w kolorze czerwonym”.

Koncert był swoistą podróżą do roku 1989, gdy Polacy cieszyli się pierwszymi wolnymi wyborami. Nie zabrakło również wspomnienia Ofiar Obławy Augustowskiej – to również w hołdzie dla nich odbył się koncert.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze