• 1
  • 2
  • 3
  • 4
sobota, 24 sierpień 2019 10:59

Dance Academy z Grand Prix!

Napisał
Dance Academy z Grand Prix! Suwalski Ośrodek Kultury

Zespół Dance Academy działający w Suwalskim Ośrodku Kultury, pod kierownictwem Mihaila Nikolova podbił słoneczną Bułgarię, zdobywając Grand Prix festiwalu „Morning Star" oraz dwa pierwsze miejsca w kategoriach: Dance Show – mini formacja oraz Dance Show – produkcja! Młodzi suwalczanie zachwycili jurorów i publiczność wyjątkowymi umiejętnościami oraz niezwykłą energią sceniczną. Pokonali najlepsze grupy z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Bułgarii, Macedonii i Rosji.

 

Warto dodać, że powtórzyli sukces sprzed trzech lat, kiedy to na tym samym festiwalu wytańczyli grand prix i trzy złote medale! Tym większy to prestiż, gdyż „Morning Star" to jeden z najważniejszych festiwali artystycznych w Europie odbywający się pod egidą UNESCO.

 Tancerze Studia DANCE ACADEMY w tym roku obchodzili pięciolecie działalności. Z tej też okazji przygotowali wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko „Światła Broadwayu. Podróż do marzeń", które uświetniło jubileusz. Wraz ze swym charyzmatycznym choreografem stworzyli opowieść o miejscu, gdzie spełniają się marzenia, bo wystarczy tylko mocno w nie wierzyć i wykazać się odwagą w dążeniu do ich realizacji. Jak widać kierują się tym przesłaniem na co dzień. W każdą prezentację wkładają wiele energii, zaangażowania, ciężkiej pracy i dobrych emocji. A to przekłada się na sukces, czego przykładem jest sierpniowy „Morning Star".

Założyciel Dance Academy Mihail Nikolov, pedagog, tancerz i choreograf, absolwent najlepszych szkół baletowych w Moskwie i Sofii, wychowanek znakomitych pedagogów tańca nowoczesnego nie kryje dumy ze swych podopiecznych.

Choreografowi i jego fenomenalnym tancerkom gratulujemy!

Źródło: Suwalski Ośrodek Kultury

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Fotograf
Opał klasy PREMIUM
Agro
Foto Bajka - Lustra
Eureka
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe