• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 18 wrzesień 2019 18:57

Noc Bibliotek w Augustowie

Napisał

Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają dzieci w wieku od 7 do 10 lat z rodzicami na imprezę IX Nocne czytanie książek „Znajdźmy wspólny język” w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek,która odbędzie się 5-6 października 2019 r.

 

W programie:
- animacje ze Studiem Zabaw Fantazja w Augustowie
- czytanie fragmentów książek przez dzieci
- spędzenie nocy w bibliotece
- wspólna kolacja i śniadanie

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom
Super zabawa gwarantowana!

Zajęcia będą odbywały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Hoża 7 od godz. 19:00 dn. 5.10.2019 r. (sobota) do godz. 09:00 dn. 6.10.2019 r. (niedziela)

Kartę zgłoszenia oraz Zgodę na przetwarzanie danych osobowych przyjmujemy do dn. 30.09.2019 r. Dokumenty można wypełnić osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP lub pobrać ze strony http://biblioteka.augustow.pl .

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższe informacje pod nr tel. 87 643 39 22.

Serdecznie zapraszamy!

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury. Akcję honorowym patronatem objął Minister Edukacji Narodowej, od początku patronuje akcji także Biblioteka Narodowa, a od dwóch lat Narodowe Centrum Kultury.

- Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie -

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze