• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 23 wrzesień 2019 08:59

„Jesień nad Kanałem Augustowskim”

Napisał

Wespół z Państwowym Gospodarstwem Wody Polskie serdecznie zapraszamy na II Rodzinny Piknik Edukacyjny pod hasłem „Jesień nad Kanałem Augustowskim” połączony ze zwiedzaniem jedynej na Kanale dwukomorowej śluzy Paniewo!

W niedzielę 29 września od godz. 11:00 przy śluzie Paniewo właśnie czekać będzie na Państwa cała moc atrakcji: pokazy ratunkowe na wodzie, instruktaż pierwszej pomocy, pokazy sprzętu służb mundurowych, prelekcje na temat bezpiecznych zachowań nad wodą, stoiska edukacyjno-ekologiczne, gry, zabawy, konkursy oraz występy zespołów. Jak to na piknik – zabierzcie Państwo ze sobą koce.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny
APK

UWAGA ‼
Z Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie o godz. 10.00 odjedzie DARMOWY autokar na Śluzę Paniewo. Powrót do Augustowa o godz. 15.30! Bilety do odebrania w Augustowskich Placówkach Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot