• 1
  • 2
  • 3
piątek, 25 październik 2019 12:53

„Droga” – wernisaż wystawy fotografii Zofii Piłasiewicz

Napisała
„Droga” – wernisaż wystawy fotografii Zofii Piłasiewicz APK

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają 7 listopada o godz. 18:00 do Małej Galerii APK przy Rynku Zygmunta 9 na wernisaż wystawy fotografii z podróży po Kaukazie Zofii Piłasiewicz pt. „DROGA”.

 

Bardzo często, podczas podróży prawie nic się nie dzieje – pisze o swoich pracach autorka – Droga, mijamy pustkowia, czasem ptak, czasem jakieś drzewo, czy chmura na niebie przyciągają uwagę. Jednak wystarczy moment, krótka chwila, błysk, by odwrócić bieg codzienności - jeśli nie w warstwie fizycznej, to z pewnością w warstwie psychologicznej, czy też na poziomie naszych przemyśleń, przekonań. Ten moment, ta krótka chwila coś w nas zmienia. I może to jest największą wartością podróży.

Wstawę będzie można oglądać do końca listopada.

Zapraszamy
WSTĘP WOLNY

Zofia Piłasiewicz – psycholog, psychoterapeutka, podróżnik, autorka książki „Syberyjski sen – opowieść bezdrożna”, „Gruzja – wpół drogi do nieba” i „Podróż” oraz licznych artykułów prasowych związanych z podróżami i nie tylko. Współautorka „Literackiego Atlasu Polski” i tekstów do albumów „Kanał Augustowski”, „Rospuda”. Indywidualne wystawy fotograficzne: „Moje pejzaże” – 2008, „Bliżej Natury” - 2009, „Impresje” – 2010, „Sen leśnych olbrzymów” - 2012, „Mężczyźni w obiektywach kobiet” - wystawa zbiorowa 2013, „Północ – Światło – Przestrzeń” – 2018.

APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot