• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 25 październik 2019 12:53

„Droga” – wernisaż wystawy fotografii Zofii Piłasiewicz

Napisała
„Droga” – wernisaż wystawy fotografii Zofii Piłasiewicz APK

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają 7 listopada o godz. 18:00 do Małej Galerii APK przy Rynku Zygmunta 9 na wernisaż wystawy fotografii z podróży po Kaukazie Zofii Piłasiewicz pt. „DROGA”.

 

Bardzo często, podczas podróży prawie nic się nie dzieje – pisze o swoich pracach autorka – Droga, mijamy pustkowia, czasem ptak, czasem jakieś drzewo, czy chmura na niebie przyciągają uwagę. Jednak wystarczy moment, krótka chwila, błysk, by odwrócić bieg codzienności - jeśli nie w warstwie fizycznej, to z pewnością w warstwie psychologicznej, czy też na poziomie naszych przemyśleń, przekonań. Ten moment, ta krótka chwila coś w nas zmienia. I może to jest największą wartością podróży.

Wstawę będzie można oglądać do końca listopada.

Zapraszamy
WSTĘP WOLNY

Zofia Piłasiewicz – psycholog, psychoterapeutka, podróżnik, autorka książki „Syberyjski sen – opowieść bezdrożna”, „Gruzja – wpół drogi do nieba” i „Podróż” oraz licznych artykułów prasowych związanych z podróżami i nie tylko. Współautorka „Literackiego Atlasu Polski” i tekstów do albumów „Kanał Augustowski”, „Rospuda”. Indywidualne wystawy fotograficzne: „Moje pejzaże” – 2008, „Bliżej Natury” - 2009, „Impresje” – 2010, „Sen leśnych olbrzymów” - 2012, „Mężczyźni w obiektywach kobiet” - wystawa zbiorowa 2013, „Północ – Światło – Przestrzeń” – 2018.

APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski