Wydrukuj tę stronę
sobota, 01 luty 2020 20:14

Zapraszamy wszystkich, którzy widzą na scenie swoją przyszłość

Napisane przez JD

W związku z przygotowaniami do premiery „Jesus Christ Superstar” i obecnością najlepszych profesjonalistów od musicalu w Operze i Filharmonii Podlaskiej, otwieramy się na młodych ludzi – zdolnych, ciekawych zawodu i głodnych sceny.

 

W niedzielę, 16 lutego zapraszamy na warsztaty musicalowe z Jakubem Wocialem, twórcą inscenizacji „Jesus Christ Superstar” i wykonawcą roli Jezusa, a także jednym z najwybitniejszych aktorów musicalowych, skutecznym producentem i reżyserem.

W warsztatach czynny udział będzie mogło wziąć 25 osób, ale będą one otwarte także dla publiczności, a towarzyszyć im będą spotkania z pozostałymi twórcami tej rock opery: Santiago Bello – choreografem, tancerzem i Januszem Stokłosą – kierownikiem muzycznym.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które kochają musical, a przede wszystkim te, które chcą związać ze sceną swoją przyszłość.
Prośba o zabranie luźnego, wygodnego stroju.
 
Sala Kameralna OiFP, ul. Odeska 1, niedziela, 16 lutego, godz. 10.00-12.00
Warsztaty są bezpłatne.
Zapisy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje kolejność zgłoszeń)
Warsztaty będą otwarte również dla publiczności – bezpłatne wejściówki będą dostępne w kasie Opery od 14.02.2020.
 
  Joanna Dolecka