• 1
  • 2
poniedziałek, 10 luty 2020 10:41

„Przebudzenie” – koncert Ani Rusowicz

Napisane przez RED

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w czwartek 5 marca 2020 do augustowskiego kina Iskra na koncert Ani Rusowicz, który rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

Ania Rusowicz to polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Zapraszamy zatem Państwa w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.
Koncert jest częścią trasy promującej najnowszego krążka Ani Rusowicz pt. „Przebudzenie”. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz, jak zawsze, charakteryzuje się dobrym klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/ funkowo/ rockandrollowy w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70, tych które można powiedzieć, że będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.

Takiej uczty muzycznej nie można przegapić!

APK
- - -
Cena biletu: 45 zł
Rezerwacje i sprzedaż: Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59

 

Gruby Benek