• 1
  • 2
sobota, 23 maj 2020 10:12

Własnoręczne życzenia od serca i w serca

Napisane przez SOK

Każda mama będzie zadowolona, kiedy dostanie samodzielnie wymyśloną i specjalnie dla niej wykonaną kartkę z życzeniami. Olga Wielogórska z Pracowni Ceramiki i Grafiki Suwalskiego Ośrodka Kultury podpowie Wam jak własnoręcznie zrobić taką laurkę w domu. Potrzebujecie tylko papieru, czerwonej farby, gąbki, pędzelka, czarnego cienkopisu, kleju, nożyczek i dużo ciepłych myśli o mamie. 

 

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, żeby podarować naszej mamie artystyczną laurkę, którą sami skomponowaliśmy i wykonaliśmy. Taki prezent od serca na pewno wywoła uśmiech na twarzy mamy i z powodzeniem zastąpi bukiet kwiatów. Wykonanie kartki nie jest skomplikowane, szczególnie z pomocą Olgi Wielogórskiej z Pracowni Ceramiki i Grafiki SOK, która w najnowszym plastycznym tutorialu krok po kroku objaśnia, jak laurkę dla mamy zaprojektować i wykonać. Niepowtarzalny efekt gwarantowany! 

Do wykonania kartki będą potrzebne: papier (biały i czerwony), czerwona farba w kilku odcieniach, gąbka ze zmywaka kuchennego, czarny cienkopis, pędzelek, klej, nożyczki i podkładka na stół.

Premiera filmu na kanale YouTube SOK w poniedziałek, 25.05.2020 r., godz. 10.00. 

Więcej na stronie internetowej i Facebooku Suwalskiego Ośrodka Kultury . 

 

SOK

Gruby Benek