• 1
  • 2
  • 3
piątek, 29 maj 2020 10:36

„Głód”

Napisane przez IS

Miejska Biblioteka Publiczna APK Filia nr 2 (ul. Komanlna 2) serdecznie zaprasza poetów z Augustowa i okolic do udziału w XXIV Niedzielnych Pogwarkach Poetyckich przy Herbatce zatytułowanych „Głód”.

 

Zainteresowani poeci mogą przesyłać do dwóch wierszy na adres prowadzącej spotkania Józefy Drozdowskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź MBP ul. Hoża 7 (listownie) lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca pierwszego tygodnia czerwca br. W związku z sytuacją pandemiczną wybór najlepszych artystycznie utworów zostanie przedstawiony online do kolejnych Pogwarek zaplanowanych na wrzesień. Poeci z Augustowa i okolic przedstawią wiersze opowiadające o różnych objawach głodu.

Zaprezentowane zostanie również malarstwo Zenona Stankiewicza oraz kolekcja ołówków Krystyny Gudel.

 

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot
KA-MIX