• 1
  • 2
środa, 12 maj 2021 14:22

Spotkanie z Arkadiuszem Jakubikiem – nowy termin

Napisane przez JZ

21 marca do DKF Kinochłon w Augustowie miał zawitać szczególny gość – aktor Arkadiusz Jakubik. Wydarzenie miało obejmować projekcję filmu „Jak najdalej stąd” oraz spotkanie z aktorem. Z powodu zamknięcia kin w Polsce wydarzenie zostało odwołane. Organizatorzy wyznaczyli jednak nową datę – 9 czerwca.

Dzisiaj (12 maja) organizatorzy spotkania z DKF Kinochłon w Augustowie, na swojej stronie na Facebooku, zapowiedzieli nowy termin spotkania – 9 czerwca o godzinie 19:00 w kinie Iskra.

Gościem wydarzenia będzie Arkadiusz Jakubik – aktor filmowy i teatralny, znany z ról w produkcjach Wojciecha Smarzowskiego, reżysera filmów „Krótka historia o miłości” oraz „Krótka historia o morderstwie”.

Jak wynika z informacji, zmianie ulegną również filmy wyświetlone podczas spotkania. Zamiast filmu „Jak najdalej stąd” odbędzie się projekcja trzech filmów krótkometrażowych: „Ojcze masz” (reż. Kacper Lisowski), „Muka!” (reż. Kordian Kądziela) oraz „Portier z hotelu Mewa” (reż. Michał Janów).
Organizatorzy proszą wszystkie osoby, które dokonały rezerwacji na pierwotny termin spotkania (21 marca) o ponowne, telefoniczne potwierdzenie rezerwacji bądź rezygnację. Z uwagi na dużą ilość rezerwacji z poprzedniego terminu, należy się pospieszyć z zakupem biletów na wydarzenie.

Rezerwacji można dokonać pod numerem: 876 433 659 lub 790 228 560.

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek