• 1
  • 2
piątek, 11 czerwiec 2021 12:38

Przegląd Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny

Napisane przez AM
Fot. Piotr Kocpiał Fot. Piotr Kocpiał

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza muzyków, śpiewaków, kapele, zespoły i solistów oraz gawędziarzy tradycyjnych do udziału w Przeglądzie Muzyki Ludowej Suwalszczyzny, który odbędzie się w połowie lipca br. Przegląd będzie pełnił również funkcję kwalifikacji do tegorocznego 55. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Z głoszenia można wysyłać do 14 lipca. 

Areną zmagań tegorocznego przeglądu będzie scena w parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach - wydarzenie odbędzie się pierwszego dnia suwalskiego Jarmarku Folkloru, 24.07.2021 r. (sobota), w godz. 12.00-17.30. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lipca 2021 r. O dokładnej godzinie i warunkach prezentacji, jak również o wynikach Przeglądu zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani mailowo. Regulamin przeglądu oraz karty zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej organizatora www.soksuwalki.eu. Szczegółowych informacji udziela Magdalena Zielińska, z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego Suwalskiego Ośrodka Kulturowego, tel. 87 563 85 45.

 

SOK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek