• 1
  • 2
sobota, 24 lipiec 2021 12:32

Pierwsze dwa dni koncertu w Kaktusiku

Napisane przez DG

 Za nami już dwa dni VIII Augustowskiego Blues Maratonu. W czwartek równo o 20:00 rozpoczął się cykl koncertów. Tego dnia, w Kaktusiku, zagrali: Pinch of Blue Robert Cichy z zespołem i duet Sosnowski & Cichy Moves like Jagger.

W piątek na deskach sceny w Kaktusiku wystąpili: Bracia i Siostry oraz Tribute to Lynyrd Skynyrd.

Przez te dwa dni muzycy dostarczyli nam wspaniałej rozrywki, nie brakowało zarówno szybszych, jak i wolniejszych kawałków. Z pewnością każdy znalazł tu coś dla siebie.

Wstęp był wolny, każdy mógł przyjść i posłuchać bluesowej muzyki. Koncert przyciągnął wiele osób, nie tylko Augustowian, ale także turystów, których, jak zawsze w letnim sezonie, w naszym mieście jest co niemiara. Miejsce wręcz pękało w szwach, każdy stolik miał rezerwację i wiele osób siedziało na ławkach nieopodal sceny. Poza słuchaniem bluesa można było skorzystać z usług baru albo, jeśli było się dzieckiem, pobawić się na placu zabaw.

Przed nami jeszcze dwa dni bluesowego maratonu, w sobotę 24 lipca o 20:00 odbędzie się kolejny koncert, tym razem na deskach amfiteatru, w którym Gałach & Friends zagrają nam piosenki słynnej ABBY.

Taekwondo
Gruby Benek