Wydrukuj tę stronę
piątek, 19 listopad 2021 19:21

Jarmark świąteczny czeka na wystawców

Napisane przez RED

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym okresie zapraszamy wystawców do zgłaszania się na kiermasz oryginalnych świątecznych upominków i bożonarodzeniowych specjałów. Na odpowiedzi czekamy do 10 grudnia. Świąteczną atmosferę podczas wydarzenia dopełnią koncerty, warsztaty i spotkanie z Mikołajem.

Jarmark Świąteczny to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wyjątkowego upominku – świątecznych podarunków i tradycyjnych bożonarodzeniowych specjałów. W związku z tym, zapraszamy twórców regionalnych przysmaków i lokalnych rękodzielników do przesyłania zgłoszeń na wyjątkowy świąteczny kiermasz. Na odpowiedzi czekamy do 10 grudnia br. Wydarzeniu towarzyszyć będą koncerty lokalnych zespołów muzycznych, warsztaty, Wigilia Miejska i spotkanie z Mikołajem.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mejlową pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Noniewicza 71, 16-400 Suwałki (pok. 209).

W świątecznym miasteczku na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach spotkamy się 18-19 grudnia, w godzinach 10.00-18.00.

Żródło: Suwalski Ośrodek Kultury