Wydrukuj tę stronę
czwartek, 17 luty 2022 13:35

Spektakl muzyczny „Droga do wolności” - nowy termin!

Napisane przez APK
APK APK

Wydarzenie przeniesione z dn. 29 stycznia 2022 roku – odebrane na ten termin wejściówki zachowują swoją ważność.

Augustowskie Placówki Kultury i działający u nas Teatr Piosenki serdecznie zapraszają w piątek 25 lutego do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) o godz. 19:00 na spektakl muzyczny pt. „Droga do wolności”, według scenariusza Wojciecha Straszyńskiego, w aranżacji i opracowaniu muzycznym Elżbiety Granackiej.

Augustowski Teatr Piosenki, już nie po raz pierwszy, zaprezentuje się w utworach składających się w opowieść o ludziach marzących i walczących o suwerenność. Spektakl od lat cieszy się ogromną popularnością wśród nie tylko augustowskiej widowni – teraz powraca w odświeżonej odsłonie.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie już można odbierać  w domu kultury.
Zapraszamy – szczegóły na plakacie!
Wydarzenie charytatywne – zebrane podczas koncertu fundusze przekazane zostaną na rehabilitację dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia Razem Osiągniemy Cel.

Zgodnie z obostrzeniami, limit widowni to 30% + osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID. Możemy zwiększyć liczbę uczestników koncertów, seansów i wydarzeń, dzięki osobom zaszczepionym, w związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o dowolne okazywanie Unijnego Certyfikatu Covid przy zakupie biletów.

Źródło: APK