×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/15841
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 11 kwiecień 2022 17:11

„Martin i magiczny las”, czyli: Jak przeżyć bez telefonu – radzi KINOCHŁONEK

Napisane przez RED

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice „Kinochłonek” wespół z Miejską Biblioteką Publiczną i Społeczną Szkołą Podstawową STO zapraszają Was do kina w sobotę 23 kwietnia 2022, gdzie o godz. 11:00 pokażemy film familijny „Martin i magiczny las”.

Martin jest młodym chłopakiem z miasta, który musi spędzić dwa tygodnie na letnim obozie w górach. Brzmi świetnie, a dlaczego „musi”? Nabroił i jedzie trochę za karę, bo na obozie nie będzie miał dostępu do telefonu, w tym do Internetu. Spędzi czas w otoczeniu przyrody, żyjąc jak dzikus – śpiąc w tipi, myjąc się w potoku, gotując posiłki na ognisku i bawiąc się w okolicznych lasach. Czy to, co miało być karą, przyjmie nieoczekiwany obrót? - Najlepszy sposób, by się o tym przekonać, to zajrzeć na ten sobotni seans do kina Iskra!

A po filmie porozmawiamy o tym, że brak dostępu do Internetu bywa dla dzieci zbawienny, spróbujemy znaleźć odpowiedzi na trudne (i nie tylko) pytania o to, w czym przeszkadzają, a w czym pomagają telefony podpięte do sieci. Przygotujcie się na przedpołudnie pełne wrażeń i niespodzianek!
Dzieci namawiajcie dorosłych, dorośli dajcie się namówić i bądźcie z nami w kinie w sobotę 23 kwietnia o 11:00 – Zapraszamy!
---
Film dla dzieci wieku od 6 lat
Czas filmu: 80 min., czas spotkania po seansie: 40 min.
bilety w cenie 13 zł do nabycia w kasie kina Iskra oraz on-line na stronie internetowej kina.

Galeria

{gallery}15841{/gallery}