• 1
  • 2
piątek, 03 czerwiec 2022 12:28

Granie w Bramie – „Zapach kobiety”

Napisane przez APK

DKF KINOCHŁON zaprasza na pierwszy w tym roku seans plenerowy – już w piątek 10 czerwca 2022r o godz. 21:30 na ekranie w podwórzu Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej) wyświetlimy „Zapach kobiety” Martina Bresta.

Obejrzany pod gwiazdami film przypomni nam chyba najlepszą rolę w karierze Ala Pacino. Nagrodzony za tę kreację Oscarem i Złotym Globem aktor wciela się tu w niewidomego emerytowanego pułkownika, Franka Slade’a, który z okazji Święta Dziękczynienia postanawia wybrać się w niecodzienną wyprawę do Nowego Jorku… W podróży zgorzkniałemu i cynicznemu weteranowi pomaga nieśmiały i sympatyczny student Charlie Simms (Chris O’Donnell), który w ten sposób dorabia do stypendium socjalnego. Razem wyruszają w drogę będącą dla obu panów prawdziwą szkołą życia.

Film ten jest pierwszym, spośród trzech, które zagramy tego lata w MDK-owskiej bramie – to Państwo, nasza Widownia, zdecydowaliście o naszych ekranowych hitach tych wakacji. Videoprelekcję do seansu inaugurującego filmową stronę Grania w Bramie wygłosi Michał Oleszczyk – krytyki znawca filmowy, twórca podcastu Spoiler Master.

Spędźcie ten wieczór razem z nami! Obiecujemy wspaniałą atmosferę, hit na ekranie i bar zaopatrzony w zimne napoje – serdecznie zapraszamy!


Wstęp wolny


APK – DKF KINOCHŁON

Więcej w tej kategorii: « XX WIGRASZEK
Gruby Benek