• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 21 maj 2015 12:14

Podzieli się wspomnieniami

Napisała

Najbliższe spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego będzie okazją do poznania barwnych i nierzadko okraszonych humorem opowieści o przeżyciach i wspomnieniach z dawnych lat, którymi z przybyłymi do augustowskiego kina "Iskra" kinomanami podzieli się ceniona aktorka filmowa i teatralna, Danuta Szaflarska – zarówno jako narratorka filmu dokumentalnego "Inny świat", jak i wyjątkowy gość poniedziałkowego pokazu.

97-minutowy seans (czas trwania jest nieprzypadkowy – w chwili powstawania dokumentu aktorka miała właśnie tyle lat) zabierze widzów do czasów, które ukształtowały ją jako człowieka. Będzie można prześledzić, jak osobiste losy Danuty Szaflarskiej splatały się z historią i kulturą XX wieku. W dokumencie nie zabraknie również materiałów archiwalnych ze zbiorów aktorki i kadrów z filmów, w których wystąpiła. Na pewno pojawią się też dodatkowe komentarze od samej, obecnej na sali Danuty Szaflarskiej i drugiego szczególnego gościa – reżyserki dokumentu, Doroty Kędzierzawskiej.

Seans już 25 maja o godz. 18.30 w kinie "Iskra".

Karnety na pokazy DKF do nabycia w Miejskim Domu Kultury lub na godzinę przed każdym z filmów w kinie "Iskra". Rezerwacje: 87 643 36 59

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
DANBUS
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
Eureka
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI