• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 25 maj 2015 14:38

Gmina Augustów w słowach i obrazach

Napisała

A dokładniej w twórczości literackiej i malarskiej Bożeny Klimaszewskiej z Obuchowizny, która już w najbliższy czwartek będzie gościć w Miejskim Domu Kultury w Augustowie. Na spotkaniu zaprezentuje swoją najnowszą książkę "Druga strona małej planety – Gmina Augustów w słowach i obrazach" wydaną dzięki zaangażowaniu Biblioteki Publicznej w Żarnowie.

Składają się na nią wiersze, utwory prozatorskie, a zdobią reprodukcje obrazów autorki. Te ostatnie wielokrotnie pokazywała na wystawach indywidualnych i zbiorowych organizowanych m.in. w Augustowie i Żarnowie. Jeśli zaś chodzi o poezję i prozę, od kilku lat regularnie dzieli się nią z czytelnikami na łamach Naszego Sztabińskiego Domu, w wydawnictwach zbiorowych i samodzielnych publikacjach, których na swym koncie ma już pięć. Z najnowszą zapozna augustowian i wszystkich zainteresowanych 28 maja. Początek spotkania o godz. 18.00.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot