• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 25 maj 2015 14:38

Gmina Augustów w słowach i obrazach

Napisała

A dokładniej w twórczości literackiej i malarskiej Bożeny Klimaszewskiej z Obuchowizny, która już w najbliższy czwartek będzie gościć w Miejskim Domu Kultury w Augustowie. Na spotkaniu zaprezentuje swoją najnowszą książkę "Druga strona małej planety – Gmina Augustów w słowach i obrazach" wydaną dzięki zaangażowaniu Biblioteki Publicznej w Żarnowie.

Składają się na nią wiersze, utwory prozatorskie, a zdobią reprodukcje obrazów autorki. Te ostatnie wielokrotnie pokazywała na wystawach indywidualnych i zbiorowych organizowanych m.in. w Augustowie i Żarnowie. Jeśli zaś chodzi o poezję i prozę, od kilku lat regularnie dzieli się nią z czytelnikami na łamach Naszego Sztabińskiego Domu, w wydawnictwach zbiorowych i samodzielnych publikacjach, których na swym koncie ma już pięć. Z najnowszą zapozna augustowian i wszystkich zainteresowanych 28 maja. Początek spotkania o godz. 18.00.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Agro
Opał klasy PREMIUM
Eureka
Biuro Rachunkowe
GENERALI
Drewno opałowe
Tepete - Auto zastępcze