• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 01 czerwiec 2015 08:46

Filmowa podróż przez Podlasie

Napisała

Już dziś (1 czerwca) kinomani z Augustowa i okolic będą mieli okazję obejrzeć niezwykły dokument odkrywający piękno i magię wschodnich rejonów Polski. Film zatytułowany "Cząstka Podlasia" operuj wyłącznie obrazem i muzyką, ale, jak przekonują osoby, które były na seansie w innych miastach (film od dnia premiery cieszy się niesłabnącą popularnością w kinach całej Polski), te 37 minut projekcji wywołuje emocje: zachwyt, wzruszenie, zadumę.

Co więcej w wyjątkowy sposób pokazuje różnorodność kulturową i walory przyrodnicze Podlasia. W jednej z recenzji można przeczytać: "Świat widział już podobne produkcje, ale jeszcze nikt nigdy nie pochylił się tak malarsko nad Podlaskiem". O to, jak powstawał dokument i skąd pomysł na pokazanie tych a nie innych rejonów Polski będzie można zapytać samych twórców, którzy pojawią się dziś w kinie "Iskra" na zaproszenie "Kinochłona".

Seans o godz. 19.00.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
DANBUS
Agro
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Eureka
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe