• 1
  • 2
poniedziałek, 01 czerwiec 2015 08:46

Filmowa podróż przez Podlasie

Napisała

Już dziś (1 czerwca) kinomani z Augustowa i okolic będą mieli okazję obejrzeć niezwykły dokument odkrywający piękno i magię wschodnich rejonów Polski. Film zatytułowany "Cząstka Podlasia" operuj wyłącznie obrazem i muzyką, ale, jak przekonują osoby, które były na seansie w innych miastach (film od dnia premiery cieszy się niesłabnącą popularnością w kinach całej Polski), te 37 minut projekcji wywołuje emocje: zachwyt, wzruszenie, zadumę.

Co więcej w wyjątkowy sposób pokazuje różnorodność kulturową i walory przyrodnicze Podlasia. W jednej z recenzji można przeczytać: "Świat widział już podobne produkcje, ale jeszcze nikt nigdy nie pochylił się tak malarsko nad Podlaskiem". O to, jak powstawał dokument i skąd pomysł na pokazanie tych a nie innych rejonów Polski będzie można zapytać samych twórców, którzy pojawią się dziś w kinie "Iskra" na zaproszenie "Kinochłona".

Seans o godz. 19.00.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek