• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 20 sierpień 2015 10:59

Dokumentalna opowieść o Amy Winehouse

Napisała

Letnie pokazy augustowskiego DKF-u obfitowały w filmy, w których niebagatelną rolę odgrywała muzyka. Najbliższe spotkanie w ramach Kinochłona po raz kolejny przyniesie sporą jej dawkę, a przy okazji zapewni równie dużą dawkę emocji. W nadchodzący poniedziałek (24 sierpnia) na ekranie kina "Iskra" zostanie wyświetlona dokumentalna opowieść o Amy Winehouse, brytyjskiej wokalistce – jej życiu, wyjątkowym talencie i tragicznej śmierci.

Film bazujący na niepublikowanych do tej pory materiałach archiwalnych, wśród których obok wideoklipów, sesji muzycznych i relacji z koncertów pojawiają się nagrania z domowej kolekcji, z bardzo bliska – powtarzając za polskim dystrybutorem – pokazuje zawrotną karierę Amy, jej potrzebę ryzykownego życia oraz presję globalnego sukcesu.

Seans rozpocznie się o godz. 18.30. Gościem spotkania będzie Anna Gacek związana z Programem Trzecim Polskiego Radia.

Rezerwacje i sprzedaż biletów: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 643 36 59 lub 790 22 85 60 bądź na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie Iskra.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot