• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 05 styczeń 2016 12:02

Bilet na słonia

Napisane przez KM

10 stycznia o godz 11,30 swój pierwszy seans będzie miała dziecięca sekcja klubu filmowego – "Kinochłonek".– Rozpoczynamy filmem leciwym, ale odrestaurowanym cyfrowo- "Proszę słonia" w reżyserii Witolda Giersza – mówi Bartek Świerkowski. Gościem pokazu będzie reżyser nakręconej w 1078 r. popularnej bajki, a na najmłodszych czekają konkursy i nagrody. My przygotowaliśmy podwójną wejściówkę dla osoby, która poprawnie odpowie na pytanie związane ze zbliżającą się projekcją.

 

Animowane krótkometrażówki dla dzieci o przygodach Pinia i słonia Dominika pamięta zapewne wielu dzisiaj znacznie starszych kinomanów. 10 stycznia nadarzy się okazja by po latach obejrzeć pełną, około 60- minutową wersję filmu. Tajniki pracy nad produkcją na podstawie znanej książki dla najmłodszych zdradzi Witold Giersz, który opowie m.in. o tym, kto podkładał głos pod postacie
(wśród nich była nieżyjąca już aktorka Irena Kwiatkowska) a w jednym z licznych konkursów dzieci wygrać będą mogły oryginalne fotosy z planu filmowego.

Pierwsza osoba, która poprawnie odpowie na pytanie: ‒ Jak brzmi nazwisko autora literackiego pierwowzoru "Proszę słonia" otrzyma od nas podwójną wejściówkę na seans. Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres redakcji.

Spotkanie z gościem poprowadzą: Monika Rowińska oraz przedstawicielka"Kinochłonka."

Więcej w tej kategorii: « Malarskie powroty Szuflada Unplugged »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
DANBUS
Zakład stolarski
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze