• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 16 marzec 2016 11:51

"Separacja"

Napisane przez IT

Mieszkańcy małych miejscowości często pozbawieni są możliwości obcowania z kulturą. Nie oznacza to jednak, że nie są nią zainteresowani. Naprzeciw tym oczekiwaniom w najbliższym czasie wychodzi Gminny Ośrodek Kultury w Żarnowie.


Gminny Ośrodek Kultury w Żarnowie serdecznie zaprasza na spektakl "Separacja" w wykonaniu aktorów grupy teatralnej Scena "RODE" Kraków-Tarnów, który odbędzie się 8 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 w budynku GOK w Żarnowie.
Sztuka jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Bohaterowie wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji.
"Separacja" to błyskotliwa komedia omyłek, pełna małżeńskich nieporozumień oraz zabawnych intryg.
Zapisy trwają do 25 marca. Cena biletu 30 zł. Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury w Żarnowie, tel. 087 643 6950.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra

Najnowsze komentarze