• 1
  • 2
  • 3
środa, 16 marzec 2016 11:51

"Separacja"

Napisane przez IT

Mieszkańcy małych miejscowości często pozbawieni są możliwości obcowania z kulturą. Nie oznacza to jednak, że nie są nią zainteresowani. Naprzeciw tym oczekiwaniom w najbliższym czasie wychodzi Gminny Ośrodek Kultury w Żarnowie.


Gminny Ośrodek Kultury w Żarnowie serdecznie zaprasza na spektakl "Separacja" w wykonaniu aktorów grupy teatralnej Scena "RODE" Kraków-Tarnów, który odbędzie się 8 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 w budynku GOK w Żarnowie.
Sztuka jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Bohaterowie wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji.
"Separacja" to błyskotliwa komedia omyłek, pełna małżeńskich nieporozumień oraz zabawnych intryg.
Zapisy trwają do 25 marca. Cena biletu 30 zł. Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury w Żarnowie, tel. 087 643 6950.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
Weterynarz
DrewSot
Drewno opałowe
KA-MIX