• 1
  • 2
  • 3
sobota, 16 kwiecień 2016 15:32

Z "Kinochłonkiem" w świat magii

Napisane przez IT

Niezwykła przygoda czeka dzieci, które wraz z rodzicami wybiorą się w najbliższą niedzielę, 17 kwietnia o godzinie 10.30, na film "Hokus pokus Albercie Albertsonie". Po seansie filmowym na żywo magiczne sztuczki wykona prawdziwy iluzjonista, a niektóre osoby z widowni zaprosi do siebie na scenę.

Dyskusyjny Klub Filmowy dla dzieci "Kinochłonek" serdecznie zaprasza całe rodziny na opowieść o dorastaniu, odpowiedzialności, magii i o tym, że marzenia się spełniają w najmniej oczekiwany sposób. Czteroletni Albert marzy o posiadaniu psa, ale jego tata uważa, że jest na to zdecydowanie za wcześnie. Chłopiec jest przekonany, że do spełnienia marzenia można użyć magicznych sztuczek, w których świat wprowadza go zaprzyjaźniony magik. Okazuje się jednak, że to nie takie łatwe, jak by się mogło wydawać.

"Hokus-pokus, Albercie Albertsonie" to filmowa wersja przygód przedszkolaka znanego dzieciom z serii książek Gunilli Bergström, wielokrotnie nagradzanej szwedzkiej pisarki i ilustratorki. Wszyscy chętni będą mogli w holu kina przed seansem i po nim zakupić książeczki w atrakcyjnej cenie. Po seansie na widownię czeka zaś dyskusja o filmie i pokaz magicznych sztuczek w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Granta.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot